Vítejte...

Náš tím

NÁŠ TÍM PRE SLOVENSKO

Kliknutím na foto DJ si zobrazíte viac informácií vrátane ukážok.

 • Anna Gajdičiarová
  Anna Gajdičiarová
  Stará sa o nás na Slovensku
 • Petr Knap
  Petr Knap
  DJ, Majiteľ
 • Jiří Veselý
  Jiří Veselý
  DJ, Majiteľ
 • Jiří Vinkler
  Jiří Vinkler
  DJ
 • Jakub Gall
  Jakub Gall
  DJ
 • Jan Konečný
  Jan Konečný
  DJ
 • Josef Krsek
  Josef Krsek
  DJ
 • Karel Procházka
  Karel Procházka
  DJ

Kontaktný telefón: +421 944 750 763, Email: info@kv-production.sk
Sídlo firmy: Chalupníkova 1234/1, 700 30 Ostrava, Česká republika, IČ: 03629643


Copyright © 2017 KV-Production. Všetky práva vyhradené.

[/vc_section]

Anna Gajdičiarová
Stará sa o nás na Slovensku

  Som mama, manažér, zabávač, šofér, budúci DJ, organizátor, support, spisovateľ, telefonista, vŕba… Som čokoľvek, čo je práve treba, aby som bola. Nie som fundovaný špecialista v jednej oblasti a nikdy nebudem. Som vždy a všade. Nikdy neviem, kde beriem toľko energie, ale keďže ju mám, snažím sa ju naplno využiť. Moje motto: „ To som ešte nikdy nerobila, to mi určite pôjde!“ :-). Som presne ten článok tímu, ktorý postaví obrovský vzdušný zámok, vymyslí „lietajúcu stage“ a od ostatných žiada realizáciu. Našťastie máme v tíme i tých, ktorí hovoria, že nič nie je nemožné.

  Čo počúvam?

  Už môj krátky medailónik napovedá, že nebudem mať práve vyhranený štýl 😀

  Petr Knap
  DJ, Majiteľ

   Som hyperaktívny za mixážnym pultom i mimo neho. Mám rád prehľad. Kolegovia tvrdia, že som ten „cez čísla“- Niečo na tom bude. Kontrolujem našu produktivitu, obraty, počty akcií a objednávok, vyznám sa v marketingu a webovom dizajne, nastavujem procesy… Som jedným z majiteľov KV- Production a všetkému, čo robím tiež na 100% verím. S dlhoročným kamarátom Jirkou Veselým som v roku 2015 založil „KáVéčko“ a vkladám so neho všetky svoje mnohoročné skúsenosti z dráhy profi DJa i kariéry manažéra.

   Čo počúvam?

   Čokoľvek, čo má nápad, či zaujímavú melodiu, rytmus. Mám rád tiež alternatívnu muziku.

   Jiří Veselý
   DJ, Majiteľ

   Som DJ, ktorý sa začlení do skupiny ľudí na akejkoľvek akcii, splynie s emóciami väčšiny a nakoniec si so všetkými podáva ruku a odchádza ako kamarát. S ľuďmi sa rozprávam stále a dobre počúvam, čo hovoria. Ale hlavne dokážem počuť práve to, čo nehovoria.
   Sedem rokov hrania na menších diskotékach a štyri roky v kedysi slávnych ostravských kluboch mi dali technický základ pre špecializáciu na súkromné akcie, ktorý doplnila moja empatia. Som jedným z majiteľov KV-Production, ktoré sme založili s dlhoročným kamarátom Petrom Knapom. Verím v ľudí a verím v náš tím. Všetko, čo robím, robím srdcom. A „KáVéčko „je presne o tom.

   Čo počúvam?

   Z každého niečo- vždy záleží na chytľavej melódii. Dá sa povedať, že takměř v každom hudobnom žánri mám obľúbenú skladbu. Pokiaľ by som si ale mohol vybrat to, čo ma baví hrať najviac, určite by som zvolil zlaté 90. roky, v ktorých som vyrastal.

   Jiří Vinkler
   DJ

   Už 7 rokov stojím za mixom s mikrofónom v ruke a ku každej akcii pristupujem s dávkou pokory a rešpektu, pretože každý event ma posunie dopredu a dá mi novú skúsenosť. A tých nikdy nie je dosť. Oldies- to je to, o čo tu ide! Som číslom jeden nášho týmu v produkcii pre oldies/retro párty. Občas mi kolegovia hovoria „slaďouš“, pretože každá moja referencia zo svadby je jednoducho špičková ;-). Okrem hrania milujem cestovanie, takže keď nie som za mixom, stretnete ma na horách. Alebo práve obdivujem urbanistickú architektúru.

   Čo počúvam?

   Viacmenej všetko, čo je zábavné a má nejaký veselý rytmus či melódiu.

   Jakub Gall
   DJ

   Najlepšie by som sa vystihol, keby som povedal, že hudba a rytmus- to som ja . Som člověk, ktorý hudbou žije celý život. Keď sa pozerám na zabávajúcich sa ľudí na parkete, vždy si hovorím, že presne pre tento pocit robím DJa už tak dlho a stále ma to rovnako baví. A je úplne jedno, či je to parket v klube alebo na nejakom súkromnom evente. Mám za sebou veľa produkcií na slovenských svadbách, kde človek jednoducho musí splynúť s tancujúcim davom a je zrazu jedným zo svadobčanov. Rytmus mám v tele, a preto okrem aktívneho hrania tancujem street dance.

   Čo počúvam?

   Najradšej počúvam staré oldschool skladby od roku 1997 do 2002.

   Jan Konečný
   DJ

    Som bavič. Nuda neexistuje a nesmiať sa je neprípustné! Od roku 2006 som si prešiel množstvom klubov a eventov rôzneho druhu a štýlu. Mojou záľubou sú žánrovo zamerané večery. Súčasťou KV-Production som od roku 2015 a okrem produkcie na svadbách a večierkoch som tiež hrdým veliteľom časti KV- Production CLUB, čo so sebou prináša i dávku improvizácie, správneho načasovania a dokonalej organizácie. A tieto tri dôležité znalosti denne posilňujem a automaticky využívam pri akejkoľvek produkcii. Hanny je veľká voda a neriadená strela- hovoria o mne kolegovia. A ja len potvrdzujem! 🙂

    Čo počúvam?

    Klubovú muziku, R’n’B, Latino

    Josef Krsek
    DJ

    Som veľmi aktívnym a živým príkladom toho, že i introvert dokáže rozvířit navídanú zábavu. Hrať a moderovať klubové akcie, svadby, firemné eventy, či charitatívne akcie je pre mňa štandart. Za mixom som zažil najväčšiu slávu kedysi slávnej Stodolní ulice v Ostrave, pozbieral množstvo skúseností a zážitkov i v zahraničí, ktoré rád vyprávam, keď na to príde debata. Som veľký chlap, čo jazdí malým autom, do ktorého po chvíľke logickej úvahy vždy vojde celý aparát. Som jednoducho praktik.

    Čo počúvam?

    Vypočujem si čokoľvek.

    Karel Procházka
    DJ

    Hudbe sa ako DJ profesionálne venujem už veľmi dlho. Väčšinu (nielen) diskotékových evergreenov som zažil na vlastnej koži v dobe, keď boli žhavými novinkami. Pamätám si ešte vinylové diskotéky za socializmu. Dlhé roky som vlastnil hudobný obchod s predajom CD a LP pre DJov. Od roku 2008 znovu pravidelne hrávam predovšetkým svadobné, firemné a narozeninové akcie. Pôsobil som tiež v kluboch na ostravskej Stodolní ulici ako napríklad Bernies, Mulata Bar, Embargo a ďalšie. Dokážem teda vyhovieť starším hosťom i mladým.

    Čo počúvam?

    Vlastne všetko okrem dychovky.