Vítejte...

Rivers Club Bratislava - všetkým, ktorí nepotrebujú mať pevnú pôdu pod nohami

Rivers Club Bratislava – všetkým, ktorí nepotrebujú mať pevnú pôdu pod nohami

„Dnes palubný lístok nebudete potrebovať! Postačí svadobná pozvánka.“

Na Dunaji kotví kedysi riečny remorkér Kriváň. Už dlho to nie je len tak obyčajná loď. Je to reštaurácia Rivers Club s prekrásnym výhľadom na Bratislavský hrad, priamo pod legendárnym „UFOM“. Zvonku nič nezvyčajné, plavidlo na vode, priviazané k brehu, aby neodplávalo preč. Po vstupe na palubu cez nástupný mostík, je však na čo sa pozerať. 
Moderne zariadené priestory reštaurácie s veľkým barom a pódiom vystačia i pre početné svadby, dokonca až okolo 140 osôb.

V polootvorenej časti lode sa konajú svadobné obrady, nemusíte teda zbytočne jazdiť z miesta na miesto a celý svadobný ceremoniál i s hostinou a zábavou môžete mať na jednom mieste. Vďaka tomu, že súčasťou sálu je i pódium, na ktorom hral náš kolega DJ Karel Procházka, je zaistený nepretržitý kontakt DJa so svadobčanmi a tak sa DJ môže ešte lepšie prispôsobiť okamžitej situácii. „Všetko bolo super, až do chvíle, keď som si skutočne uvedomil, že sa podlaha podo mnou hýbe“, takto popisuje svoj zážitok z hrania na lodi DJ Karel. „Našťastie som si na túto skutočnosť veľmi rýchlo zvykol a nevadilo mi to“, dodáva. Rivers Clube sa mi veľmi dobre ozvučoval, na svoje si prídu i fotografovia. Úžasné fotky sa dajú zachytiť nielen na lodi, ale i v prístave pred loďou.

Snúbenci, na ktorých svadbe sme hrali, si prenajali celú loď/reštauráciu. Predpokladáme teda, že takto zrejme bude objednávanie tohto svadobného miesta fungovať. V podpalubí sú šatne a toalety , všetko potrebné zázemie.

Páči sa nám myšlienka urobiť z lode svadobné miesto. Pri výbere tohto miesta pre svoj veľký deň si dajte pozor na to, že celý deň budete čeliť práve húpajúcej sa podlahe a nie všetkým svadobčanom to bude po vôli. KV-Production odporúča Rivers Club všetkým, ktorí nepotrebujú mať nutne pevnú pôdu pod nohami.

V Rivers Clube hráli:

  • Karel Procházka
    Karel Procházka
    DJ
Karel Procházka
DJ

Hudbe sa ako DJ profesionálne venujem už veľmi dlho. Väčšinu (nielen) diskotékových evergreenov som zažil na vlastnej koži v dobe, keď boli žhavými novinkami. Pamätám si ešte vinylové diskotéky za socializmu. Dlhé roky som vlastnil hudobný obchod s predajom CD a LP pre DJov. Od roku 2008 znovu pravidelne hrávam predovšetkým svadobné, firemné a narozeninové akcie. Pôsobil som tiež v kluboch na ostravskej Stodolní ulici ako napríklad Bernies, Mulata Bar, Embargo a ďalšie. Dokážem teda vyhovieť starším hosťom i mladým.

Čo počúvam?

Vlastne všetko okrem dychovky.